Beşik Modelleri

   

Ne kadar anlatmaya çalışsak, sayfalarca yazı yazsak da anne veya baba olmayı, bebeğinizi ilk kucağınıza aldığınızda yaşadığınız o muazzam duyguyu anlatamayız. Sevgi, merhamet, şefkat ve bütün güzel duygular bir araya gelirde o bir kaç dakikada içinizde ömür boyu hiç yaşamadığınız en güzel anı size yaşatır. Bebeğinizin masum yüzü, kocaman gözleri, minik elleri, mis gibi kokusu tarif edilemez duygular yaşatır. Sizden bir parça olur, hayatınıza anlam katar. Başta da dediğim gibi ne kadar anlatsak da anne veya baba olmadan anlaşılmaz bu duygular.

Bu muazzam duygular içinde, en güzel varlığımız, o dünyalar güzeli bebeğimiz için her şeyin en güzelini isteriz. Aslında onun hayatın boyunca bu isteğimiz hiç bitmez. İlk eşyalarını özenle seçer, onun için alışveriş yaparken çok keyif alırız. Çıngırağından, vücut losyonuna kadar her şeyi araştırır, kendimiz için umursamadığımız en küçük detaylar üzerinde bile dururuz. Bebeğimiz özellikle ilk aylarda en çok vakit geçireceği alan beşiğidir. Sanki onun küçük evi. Oturamadığından ve sürekli uyuduğundan vaktinin çoğunu beşiğinde geçirir. Bu yüzden ayrı bir özenle seçeriz bebeğimizin beşiğini. Hem konforlu, hem de güzel bir beşik olsun isteriz. İşte bu foto galerimizde farklı tasarımlarda, çok çeşitli, en güzel bebek beşiklerini bir araya getirdik. Eminim aralarında beğendiğiniz modeller olacaktır.

 

beşik modelleri 1

 

beşik modelleri 2

 

beşik modelleri 3 

beşik modelleri 4

 

beşik modelleri 5

 

beşik modelleri 6

 

beşik modelleri 7

 

beşik modelleri 8

 

beşik modelleri 9
 

beşik modelleri 10

 

beşik modelleri 11

 

beşik modelleri 12

 

beşik modelleri 13

 

beşik modelleri 14

 

beşik modelleri 15

 

beşik modelleri 16

 

beşik modelleri 17

 

beşik modelleri 18

 

beşik modelleri 19

 

beşik modelleri 20

Beşik seçerken yalnız güzel olmasına değil, aynı zamanda kullanışlı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Çok ağır bir beşiği uzun süre sallamak zor olacaktır. Bazı beşikler çok gıcırtı çıkararak bebeğinizi rahatsız edebilir. Hantal ve ağır bir beşik yerini değiştirmeniz gerektiğinde size zorluk çıkarabilir. Dünyanın en güzel varlıkları olan bebeklerimize sevgilerle…

 


Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. bebek giyim dedi ki:

    Bebeğin kullanışlı olması konusunda çok haklısınız.Çoğu insan görünüşünü beğenip kullanışını düşünmez.Ben de görünümü şık ama kullanım süresi uzayan modüler sistemli beşikleri tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir