Çılgın Tasarımlar

   

Çılgın Tasarımlar galerimizde yapı ve aksesuarların bu şekilleriyle nasıl dengede durduklarına hayret edeceksiniz.

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 1

Suffolk, MVRDV ve Mol Architect tarandan tasarlanan inanılmaz bir ev. Ev İngiltere’de bulunuyor, dört odası var. Ev hayret verici şekilde dik bir tepede dengede durmakta. Altına da bir salıncak koymuşlar Sallanmak cesaret ister. 

 

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 2

Masanın kenarında düşmek üzere gibi duran bu fanus akvaryum Psalt tarafından tasarlanmış. Psalt bu akvaryumu tasarlarken kenardan süzülen bir su damlasından esinlenmiş. Yanlış bir uyarı akvaryum tam dolu değilken dengede durmayabilir söyleyelim.

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 3İki ayak üzerinde duran bu sandalye nasıl dengede duruyor diye merak edebilirsiniz. Sandalyenin tasarım İngiliz tasarımcı Chris Duffy’e ait. Aslında altta gölge gibi duran gölge değil tahmin ettiğiniz gibi. Gölge de sandalyenin metal çerçevesinin bir parçası.

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 4

Porro mobilyadan ” dengeleme kutuları”nı görüyorsunuz. Yatağınız kenarına veya salonunuza farklı bir sehpa arıyorsanız bu tam size göre. 

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 5
Bu havada asılı gibi duran yatağın tasarımcısı Dylan Andrea Lucatello’dir. Yatak benzersiz bir yüksek teknoloji dengeleme sistemi ile oluşturulmuş. Çocuklarım üzerinde zıplarken de dengede durabilir mi acaba 🙂

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 6

Merkezkaç kuvvetiyle dengede duran bu tepsi tasarımında diğer elinizin serbest kalması amaçlanmış.

 

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 7

Maun ağacından yapılmış golf sopası üzerinde dengede duran şişe çok hoş bir görüntü sağlıyor. Bize de hayretle izlemek düşüyor.

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 8

Karşınızda değişik pozisyonlarda dengede durabilen sandalye Stokke. Yapacağınız işe göre ve ruh halinize göre sandalyenin pozisyonunu değiştirebilirsiniz. Sanki uzaydaymışsınız deneyimi veriyor.

 

Çılgın Tasarımlar - en güzel evler 9

Denis Oh tarafından tasarlanan bu rafı dengede tutmak için kendinizi zorunlu hissedebilirsiniz. Amacımız hoşça vakit geçirmeniz. Evinizin En Güzel Evler’den olması dileğiyle…

 


Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir