Deniz Kıyısında Kulubeler

   

Bazılarımızın hayallerini süsleyen, uçsuz bucaksız maviliğin kıyısında, yanı başında duran ufak kulübeler vardır. Masmavi denizin kıyısında sade doğayla iç içe bir ev. Denizden gelen dalga sesleri, hafif bir esinti, huzurlu ve sessiz bir ortam, muhteşem bir manzara… Böyle bir evde sevdiğinizle geçireceğiniz dakikalar sanki normal yaşantımızın bir yılına denk bir mutluluğu verebilir. Denizin ılık ikliminde, şehir kalabalığından uzak, huzurlu ve sakin bir yaşam.

 

Deniz kenarında kulubeler 1

Tabi bir çoğumuz için ömür boyu böyle bir evde yaşamak mümkün değildir. Zira şehir hayatının sağladığı bir çok avantajdan mahrum kalırız. Yine de, belki yılda bir hafta veya bir ay sevdiklerinizle beraber böyle bir ortamda tatil yapmayı isteriz. Çok huzur verici ve dinlendirici olacağından eminim. Böyle bir evimiz olsa ve gidemesek bile, evin varlığını bilmek ve her an gidebilme ihtimali bile bizi yıl içerisinde rahatlatabilir. 

 

Deniz kenarında kulubeler 2

 

Deniz kenarında kulubeler 3 

Deniz kenarında kulubeler 4

 

Deniz kenarında kulubeler 5

Tabi deniz kıyılarında böyle ıssız ve sakin bir ortamda evlerin bulunması zor. Denize girilebilir alanlarda ve kumsallarda nüfus yoğunluğu doğal olarak artmakta. Zaten az olan, bulunması zor olan kıymetli olmuyor mu?

 

Deniz kenarında kulubeler 6
 

cottage by the sea

 

Deniz kenarında kulubeler 8

 

Deniz kenarında kulubeler 10

 

Deniz kenarında kulubeler 11

İşte yukarıdaki fotoğraf hayallerimi süsleyen karelerden biri:)

 

Deniz kenarında kulubeler 12

 

Hana Sea Cottage

 

Deniz kenarında kulubeler 16

Bu galeri tatil planı yapan ziyaretçilerimizi daha da şevklendirmiş olabilir. Amacımız hoşça vakit geçirmeniz. Evinizin en güzel evler’den olması dileğiyle…

 


Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir