Güzel Ev Aksesuarları

   

Bu galerimizde bazı güzel ev aksesuarlarını bir araya getirdik. Evimizin bir köşesini süslerken o alana nasıl aksesuarlar koyacağımızı bazen tam bilemeyiz. Aklımızda şekillenir, deneme yanılma yoluyla oraya en yakışan dizaynı vermeye çalışırız.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 1

Sonra biraz geriye çekilerek güzel oldu mu diye bakarız. Bazılarımız bu konuda kararsız olur. Biz bu galeride ev aksesuarlarıyla yapılan güzel dizayn örneklerini bir araya getirmeye çalıştık.  Buradaki örneklerden fikir edinebilir, eviniz daha da güzelleştirebilirsiniz.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 2

 Yemek masanızı dekore ederken siyah beyaz kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Siyah beyaz kontrastı hem ağır bir hava verirken hem de şık görünecektir. Beyaz rengin katacağı asilliği unutmayalım.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 3Evinizi süslerken seçeceğiniz renk kombinasyonları önemlidir. Bir çoğumuz bu konuda uzman değilizdir. Yine deneyerek gözümüze hoş geleni bulmaya çalışırız. Onun yerine başarılı tasarımcıların eserlerinden ve çalışmalarından esinlenmek bizim için yararlı olabilir.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 4

Aksesuarlarınız çok çeşitli veya ilginç olmayabilir. Siz doğru renk kombinasyonlarını oluşturursanız evinizde çok güzel köşeler oluşturabilirsiniz.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 5

Aksesuarlarınızın şekilleri odanızın ağırlıklı şekillerine zıt olursa süslediğiniz köşe daha dikkat çekici olabilir ve daha güzel görünebilir. Örneğin yuvarlak şekillerin ağırlıklı olduğu odanıza üçgen aksesuarlar koyabilirsiniz. Daire şekli ile üçgen şekli sıkça kullanılan şekil kombinasyonlarından biridir.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 7

Aksesuarlarınızda mor, lila, ve pembe renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bayanların hoşuna giden ortamlar oluşturmak için erkeklere tavsiyemiz olur.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 8

 

En güzel evler - ev aksesuarları 9

Gördüğünüz gibi renklerin güzelliği ve çeşitliliği aksesuarların şekillerini geri planda bırakarak harika görüntüler ortaya çıkartabiliyor.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 10

Çok farklı aksesuarlarla hoş bir oda dizaynına güzel bir örnek.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 11
Tabi otantik aksesuarlar da tercihiniz olabilir.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 12

 

En güzel evler - ev aksesuarları 13

 

En güzel evler - ev aksesuarları 15

Ahşap rengi ile beyazın uyumu… Gerçekten çok güzel olmuş.

 

En güzel evler - ev aksesuarları 16

 

En güzel evler - ev aksesuarları 18

 

En güzel evler - ev aksesuarları 19

 

En güzel evler - ev aksesuarları 20

 

En güzel evler - ev aksesuarları 21

 

En güzel evler - ev aksesuarları 22

 

En güzel evler - ev aksesuarları 24

 

En güzel evler - ev aksesuarları 25

Evlerinizde en güzel köşeler oluşturmanızda az da olsa yardımımız olmuşsa ne mutlu bize. Tabi aksesuarlar galerilerimizin devamı gelecek. Bizi takip edin. Evinizin, en güzel evlerden olması dileğiyle… 

 


Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir