Komodin Üzeri Dekorasyon Fikirleri

   

Kısa bir aradan sonra yine sizlerle beraberiz. Dekorasyon, belki de tüm kadınların ortak ilgi alanı. Evlerimiz büyük veya küçük, pahalı veya ucuz olsun fark etmez, bizler yuvamız dediğimiz bu mekanların güzel olmasını istiyoruz. Aslında her kadın dekorasyon ile uğraşıyor bu bağlamda, kendileri fark etmeseler bile. Özellikle bizim neslimizin çeyizinde bulunan küçük dantel örtüleri hatırlarsınız. Küçük örtülerle evimizi güzelleştirirdik.

Dekorasyonun belirli kuralları, sınırları yok. Herkesin özgür olduğu bir alan ve böylesi de belki çok daha güzel. Çünkü bazen ortaya harika işler çıkıyor. Biz dünyanın her yerindeki en güzel örnekleri takip ederek sizlere farklı fikirler sunuyoruz. Bu yazımızda da komodin üzerinde yapılan dekorasyon örnekleri sizlerle. Komodin yatak odamızda bulunan, üzerinde güzel süslemeler ve dekorlar yapacağınız nadir mobilyalardan biri. Yatak odalarımızda bu tarz mobilyaların sayısı az. Komodin dekorasyonu deyince akla öncelikle bir gece lambası geliyor, ama siz bunlarla sınırlı kalmayın. Çok güzel dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz aşağıdaki harika dekorasyon örneklerinden fikirler edinebilirsiniz.

 

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 1

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 2

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 3Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 4

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 5

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 6

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 7

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 8
Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 9

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 10

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 11

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 12

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 13

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 14

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 15

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 16

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 17

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 18

Komidin üzeri dekorasyon fikirleri 19

En güzel evlerde, dünyanın farklı ülkelerinin ve farklı kültürlerinin dekorasyon çalışmalarını, ev tasarımları bulacaksınız, Amacımız hoş vakit geçirmek, iyi eğlenceler diliyorum.


Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir