Muhteşem Villalar

   

Villa, bir evin en güzel hali, evler kategorisinin sultanı, herkesin hayallerinde olan, evde mimarinin, dekorasyonun ve dizaynın zirvesi. Orta büyüklükte, modern mimarisi ve güzel dış kaplamaları olan, büyük bahçeli, bahçesinde güzel bir havuzu, dekoratif bahçesinde rengarenk çiçekleri ve oturma alanları, belki salıncakları, harika bir verandası, güzel dekore edilmiş ve geniş iç odaları olan bir villa hayalimdeki. Ama bu foto galeride biraz daha fazlasını bulabileceğiniz villaları sizinle paylaşıyoruz. Keyifli seyirler.

 

Güzel evler- muhteşem villalar 1

Eğer villa imarlı bir arsanız varsa ve buraya bir villa yaptırmayı düşünüyorsanız çoğu kişinin düştüğü şu hataya düşmeyin. Villanın mimari tasarımı çok önemlidir. İç dekorasyonunu sonradan değiştirebilirsiniz ama mimari projeyi villa yapıldıktan sonra değiştiremezsiniz. Bir kere yaptıracağınız villa için paraya kıyın ve iyi mimarlar ile çalışın. Mimari proje hazırlanmasında tasarruf etmek amacıyla kötü mimarlarla çalışarak daha ucuza proje çıkartma hatasına düşmeyin. Bir de mimar işini yaparken onu özgür bırakın. Siz şöyle olsun, burası böyle olsun derseniz tüm tasarımı bozabilirsiniz.

 

Güzel evler- muhteşem villalar 2

 

SONY DSC 

Güzel evler- muhteşem villalar 4

 

Güzel evler- muhteşem villalar 5

 

Güzel evler- muhteşem villalar 6

 

Güzel evler- muhteşem villalar 7

 

Güzel evler- muhteşem villalar 8
 

Güzel evler- muhteşem villalar 9

 

Güzel evler- muhteşem villalar 12

 

Güzel evler- muhteşem villalar 13

 

Güzel evler- muhteşem villalar 14

 

Güzel evler- muhteşem villalar 15

 

Güzel evler- muhteşem villalar 16

 

Güzel evler- muhteşem villalar 17

 

Güzel evler- muhteşem villalar 18

 

CB017828

 

Güzel evler- muhteşem villalar 20

Amacımız hoşça vakit geçirmeniz. Daha güzel, en güzel foto galerilerle karşınızda olacağız. Evinizin En Güzel Villalar’dan olması dileğiyle…

 


Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir