Pembe Panjurlu Evler

   

Eski Türk filmlerinde sıklıkla duyduğumuz, pembe panjurlu evleri sitemizde yayınlamazsak olmazdı. Hani siz de hatırlarsınız, birbirini çok seven iki genç bir mutlu yuva hayali kurarlar, yeni ve temiz bir sayfa açmak isterler ya hayatlarında. Genellikle hayallerindeki ev pembe panjurludur. Belki de pembe renk mutluluk veriyordur insanlara. Bu foto galeride, çeşitli pembe panjurlu evleri bir araya getirdim. Bu meşhur ve klasik söyleme yakışır bir şekilde, gerçekten de pembe panjurlu evler çok güzel. Sanki bu evler bir masal diyarından fırlamış gibi.

Ben küçükken “pembe panjurlu ev” dendiğinde hep düşünürdüm, acaba neyi kastediyorlar? Pembe bir evin panjurları var veya bir evin pembe panjurları var. Hala aynı tereddüt içindeyim ya neyse. Ben sizinle pembe panjurları olan güzel evleri paylaşıyorum. Hep dış cephesinden düşünürdüm bu evleri, ama sizinde görebileceğiniz gibi evin iç cephesinden de güzel görünüyor pembe panjurlar.

 

Pembe panjurlu evler 1

Pembe panjurlu evler 2

Pembe panjurlu evler 3Pembe panjurlu evler 4

Pembe panjurlu evler 5
Pembe panjurlu evler 6

Pembe panjurlu evler 7

Pembe panjurlu evler 9

Pembe panjurlu evler 10

Pembe panjurlu evler 11

Pembe panjurlu evler 12

Pembe panjurlu evler 13

Eskilerin anlayışıyla mutlu bir yuvanın olmazsa olmazı pembe panjurlu evleri sizlerle paylaştık. Bir sonraki foto galeride daha keyifli konular olabilir. Bizi takip etmeyi unutmayın.


Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir